tahvelarvutid

Algiz RT10 RTK

Algiz 10RT RTK on spetsiaalselt mõeldud GIS ja kaardistustöödeks. Sellel on integreeritud RTK(Real-Time Kinematic) GPS süsteem, mis suudab asukohti väga täpselt tuvastada. Olemas on 5G tugi koos sõrmejälje lugejaga.

Algiz RT10

Algiz 10XR on oma olemuselt võrreldes Algiz 10X kergem ja õhem. Lisandunud on protsessorile veel 4core varasema 4asemel, mis teeb temast võimsa tööhobuse. Vastupidavam 11700maH aku tagab kasutuse pikaks ajaks koos sõrmejälje tuvastuse ja 5G toega.

Algiz 10XR

Algiz 10XR 10tolline ekraan kombineerib jõudluse ja vastupidavuse ühte seadmesse. 5G tugi võimaldab hallata suurt hulka andmeid nõudvaid ülessandeid nagu kaardistus või live-stream. Võrreldes Algiz 10X on lisandunud võimsam protsessor, rohkem sensoreid ja 2x Type-C porti.

Algiz 10X

Tugevdatud korpusega Algiz® 10X on võimas tahvelarvuti, mis töötab kaasaegsel tehnoloogial ning peab vastu ka äärmuslikemais ilmastiku tingimustes. Selline tahvelarvuti sobib eeskätt suurt operatiivsust nõudvateks välitöödeks.

Algiz RT8

Algiz RT8 on ehitatud spetsiaalselt tõstmaks efektiivsust väliskeskkonnas, lisades töökindlust nii ereda päiksevalguse kui ka tugeva vihmasaju korral. Sisseehitatud GNSS süsteem pakub täpset navigeerimist ning pikk aku tööaeg tagab kasutuse ilma laadimata pikaks ajaks.

Algiz 8X

Algiz 8X on kompaktne ja kerge tahvelarvuti. Oma kergele kaalule vaatamata, vastab 8X rangetele MIL-STD-810G militaarstandarditele, et pidada vastu äärmuslikele temperatuuridele, kukkumistele ja vibratsioonile.